Napsali o kalendáři

aneb „Nezávislá recenze“ z firmy, která Nepraktický kalendář vydala

Co je za den?
Nepraktický kalendář řekne dost. Jen datum jaksi ne

To je něco, co tu ještě nebylo.  Stolní kalendář, ve kterém se jen tak něco praktického nedozvíte. A hned vám také povíme, k čemu taková báječná věc je. Čím jiným totiž doplnit všechny ty zbytečnosti na stole či parapetu než navýsost promyšleným a originálním pomocníkem. Nepraktický kalendář vůbec poprvé vydalo nakladatelství HELMA 365.

Každodenní zábava i nepraktické tabulky.
Lepší kalendář domů i do práce nenajdete

Nic soukromého ani pracovního si do něj vlastně nezapíšete, protože v něm není zrovna místo. Kolikátého je v úterý za dva týdny se taky 100% nedozvíte. A abyste si do něj rozplánovali svůj pracovní den…, tak to také nemá tenhle výrobek v úmyslu. Rádi bychom vás však uklidnili tím, že spolehlivě zapomenete na svátek své drahé tchýně. A nebude to vaší vinou!
Za to ale díky Nepraktickému kalendáři mohou muži i ženy slavit třeba Den ženského orgasmu. Kalendář připomíná například také Den daňového teroru pro ty, co si nechali poradit. A společně s dětmi oslavíte krásný Den lízátek. Najdete v něm i spoustu dočista nepraktických tabulek. Protože nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit třeba součet datumů v měsících.

Nic pro slabší povahy, říkáte si? No kurva, že ne!

Nepraktický kalendář vám každý den sofistikovaně vysvětlí většinu nekorektních, doma i v práci často používaných pojmů. Jinými, svéráznějšími slovy řečeno.
Víte, co znamená třeba výraz „kurva fix“?!

Je to citoslovce označující velmi mírnou kletbu používanou, když se něco ne úplně daří, zejména při manuální práci. Nejčastěji provází drobné pracovní úrazy.

A podobně můžete v našem kalendáři studovat a moudřet i u dalších, kurva dobrých výrazů. Každý den nová informace…

Pořád v bdělém stavu

Zkrátka a dobře. Tenhle vtipem a nápadem napěchovaný kalendář vás nenechá ani jediný den v klidu. Nová informace každý den, pokud tedy vůbec správný den nalistujete. Většinou se totiž budete muset podívat jinam, abyste zjistili, kolikátého je. Pak teprve pracně obsloužíte svůj Nepraktický kalendář. Krásně potrénujete mozek i motoriku.

 „Myslím, že vedle všech těchto předností zaniká drobná nevýhoda. A sice že podle našeho kalendáře jen obtížně zjistíte, co je za den. To ale, ruku na srdce, nezjistíte ani v jiných kalendářích. To prostě musíte vědět. Takže každému, kdo si kalendář koupí, přeji dostatek trpělivosti při každodenním obracení, “ říká RNDr. Tomáš Růžička, autor Nepraktického kalendáře.

Nepraktický kalendář jako skvělý firemní a osobní dárek

A tak zvažte, jestli ve světle všeho toho nezbytného, praktického, důležitého a potřebného nepořídíte letos právě Nepraktický kalendář, jakožto nápaditý a neokoukaný reklamní nebo osobní dárek. Ano, ten je sice všech 365 dnů jako klasický kalendář víceméně nepraktický nikoli jen svým názvem, každopádně ale pobaví každého, kdo si v něm bude listovat. A díky kterému si na vás hned každý vzpomene.

Autorem recenze je věrný spolupracovník nakladatelství Helma 365, které Nepraktický kalendář vydalo.